יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

בד''ה הרבנית משומרי אמונים ע''ה

בבני ברק נפטרה היום (ד') הרבנית הצדקנית משומרי אמונים ע"ה. הרבנית הייתה ידועה במעשי החסד והצדקה שעסקה בהם כל חייה, כשבתווך תמיד עמדה לימין בעלה הדגול

ישראל אייזן, י"ח בתמוז תש"ע - 30/06/2010 17:19
ברוך דיין האמת: בבית הרפואה 'מעיני הישועה' בבני ברק נפטרה היום (ד') הרבנית משומרי אמונים, לאחר תקופה בה לא חשה בטוב. לפני כשבוע אושפזה בבית החולים, לאחר שמצבה הדרדר וציבור נשא תפילה לרפואת הרבנית מרת בתיה חיה בת אסתר שיינא רחל, אך למגינת לב הבוקר השיבה את נשמתה ליוצרה.

הרבנית ע''ה, אשת כ''ק מרן האדמו"ר משומרי אמונים שליט''א, נולדה בי"ג כסלו תרפ"ט. הרבנית פעלה כל ימי חייה למען עניים, אספה כסף וחילקה לנצרכים, ועמדה לימין בעלה הגדול כ''ק האדמו"ר משומרי אמונים.

המנוחה ע"ה היא בתו הבכורה של כ''ק האדמו"ר רבי מרדכי מזווהעיל זי"ע, ואחותו של כ''ק האדמו"ר רבי אברהם מזווהעיל זצ"ל, שנפטר לבית עולמו בי"ב טבת תש"ע, ואחותם של יבדלחט"א כ''ק האדמו"ר מזווהעיל-ארה"ב, הרבנית מזוטשקא, הרבנית מקאמרנא, והרה''צ רבי ישראל גולדמן מירושלים.
 
הותירה אחריה את בעלה הגדול כ''ק האדמו''ר שליט''א, ובנים וחתנים ההולכים בדרכה.

מסע הלוויתה יצא בשעה 13:30 מבית המדרש שומרי אמונים ברחוב שפת אמת 3 בבני ברק, משם עבר לירושלים דרך ביהמ''ד שומרי אמונים, ברחוב מאה שערים 69 בירושלים,  בדרכה האחרונה להר הזיתים.שם תטמן בחלקת אדמו"רי בית זוויעהל.

תהא נשמתה צרורה בצרור החיים