יום רביעי י"א בתמוז תשפ"ד 17/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

החתן והכלה ירדו - הרכב נפגע קשות בתאונה

תאונה קשה בירושלים. רכב ששב מהסעת חתן וכלה לביתם בשכונת רמות התנגגש בעוצמה בגבעה והתהפך. מעוצמת ההתנגשות נפצעו שני ישובי הרכב, אחד מהם באורח קשה והשני באורח קל. סעו בזהירות

ישראל אייזן, י' בתמוז תש"ע - 22/06/2010 17:04
תאונת דרכים קשה התרחשה אמש  (ב') בשעה 3.30 לפנות בוקר בכניסה לשכונת רמות בירושלים. הרכב שנפגע בתאונה שב מהבאת חתן וכלה מחתונתם לביתם בשכונה, כאשר במהלך הדרך חזור איבד הנהג את השליטה על הרכב, עלה על  הגבעה הסמוכה והתהפך. עוצמת הפגיעה היתה כה חזקה עד שכתוצאה מההתנגשות קרסו מספר עצים הבמקום.

כונני 'איחוד הצלה' הוזעקו למקום התאונה אך נזקקו לסיוע מכוחות הכיבוי בכדי לחלץ את הפצועים מהרכב ההפוך שמצבם אחד מהם היה קשה עם פגיעת ראש קשה והשני היה פצוע קל.

אלי פולק סמנכ"ל ארגון 'איחוד הצלה' שהגיע למקום סיפר:"מדובר בנס של ממש שאנשים יצאו בחיים מהרכב הפוך, למרבה הצער ראיתי בחיי תאונות דרכים בדרגות שכאלו שאף אחד לא יצא מהם בחיים".

ב'איחוד הצלה' שבים וקוראים לציבור לנהוג במשנה זהירות במיוחד בשעות הקטנות של הלילה בעת שהעייפות גוברת. עדיף למצוא נהג מחליף מאשר לאבד את החיים.

דוברות `איחוד הצלה`
  [צלם]

דוברות `איחוד הצלה`
  [צלם]