יום רביעי י"ג בסיון תשפ"ד 19/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

סנט פטרסבורג: הרב הראשי לישראל הרב עמאר אורח כנס מאה וחמישים רבני רוסיה

בסנט פטרסבורג שברוסיה תתקיים ועידת רבני רוסיה, הנושאים כל השנה בעול הרבנות בערי רוסיה. אורח הכבוד השנה בכנס הוא הראשון לציון, הגאון רבי שלמה עמאר שליט"א

יעקב בלוי, ח' בתמוז תש"ע - 20/06/2010 15:54
בסימן "איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק", ייפתח בסנט פטרסבורג ביום שלישי הקרוב הכנס השנתי לרבני רוסיה, כאשר השנה צפויים להשתתף בו כמאה וחמישים רבני רוסיה, המתגוררים ומשמשים באופן קבוע במשך כל השנה, את מאות אלפי יהודי רוסיה, בערים הרבות בכל המדינה.

אורח הכבוד יהיה השנה, הראשון לציון והרב הראשי לישראל, הרה"ג ר' שלמה משה עמאר, אשר גם ישא את המשא המרכזי בפתיחה המרכזית, שתתקיים בהיכל בית הכנסת הגדול והמפואר בסנט פטרסבורג, שהוא מהגדולים והמפוארים בכל אירופה.

לצדו של הרב עמאר ישבו גם, רבה של רוסיה הרה"ג ר' בערל לאזאר, רבה של סנט פטרסבורג הרב מנחם מענדל פווזנר, אשר קהילתו מארגנת השנה את הכנס השנתי.

במהלך ימי הכנס צפויים הרבנים להשתתף בשיעורים, הרצאות וסדנאות בהלכה למעשה, אשר יושמעו על-ידי הרבנים הללו וכן הרבנים הרב חיים שלום דייטש, רו"כ 'צמח צדק' והרב יקותיאל פרקש, מו"ץ ומחבר ספרי הלכה רבים וידועים.