יום שני ט"ז בסיון תשפ"ג 05/06/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

התכנסות דחסידי דעעש לרגל היללות ה'אמרי צבי'

תלמידי וחסידי בית דעעש התכנסו לרגל יום ההילולא של רבם הגאון בעל ה'אמרי צבי' זי"ע, במלאות שבע שנים לפטירתו. השתתפו גם קהל אדמו"רים וחשובי הרבנים. תמונות

ישראל אייזן, ג' בתמוז תש"ע - 15/06/2010 17:44
בהתרגשות מיוחדת התכנסו אמש (ב') תלמידי וחסידי דעעש לרגל יומא דהילולא השביעי של רבם ומאורם שהלך לעולמו לפני שבע שנים, כ"ק מרן אדמו"ר זצוק"ל בעל ה'אמרי צבי' מדעעש. כינוס מיוחד זה מעורר זכרונות רבים בלבם של כל תלמידיו שזכו להסתופף בצל הצדיק וליהנות מזיו קדושתו ואצילות הדרתו .

ביהמ"ד התמלא מפה לפה בקהל גדול שבא להשתתף בסעודת המצווה של גאון וקדוש כמותו, שהיה כאב מסור לכל  תלמידיו וחסידיו , ובפשטות ענוותנותו היה משפיל עצמו לכל אחד יהיה מי שיהיה. הס הושלך עת נכנס כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א לערוך את שולחנו לרגל ההילולא של אביו הקדוש .

בין המשתתפים נראו גם זקני החסידים שעוד זכו להסתופף בצילא קדישא של רבותינו מאורי הדורות בעל ה'כנסת יחזקאל' ובעל ה'זכרון יעקב' זי"ע, כמו"כ השתתפו גלריה של רבנים ואדמורי"ם ביניהם, כ"ק האדמו"ר מטשאקווה שליט"א , כ"ק האדמו"ר מביטשקוב שליט"א, כ"ק האדמו"ר מדעעש רמות שליט"א, הרה"צ אב"ד ראחוב בני ברק שליט"א, הרה"צ אב"ד נירדאז שליט"א, הרה"צ אב"ד נדבורנה פ"ת שליט"א, הגר"ב כץ רב דויזניץ טרפון שליט"א.

זמן רב נמשך משא הקודש של כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א בעניני הפרשה, שבמהלכו העלה את גודל מידת הענווה והשפלות שהיה סמלם של רבותינו הק' ובפרט אצל מרן בעל ההילולא זי"ע. המעמד השאיר רושם כביר בלב כל המשתתפים.

זכות בעל ההילולא תגן עלינו ועל כל ישראל אמן.

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]