יום שלישי י"ג באייר תשפ"ד 21/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

טרגדיה: ר' איל פנחס ז''ל

אסון בבני ברק: ר' איל פנחס ז"ל מאבטח בישיבת 'בית ישראל' דגור ובישיבת 'דרכי משה', נמצא מוטל ללא רוח חיים בכניסה לישיבת 'בית ישראל'. בעת עבודתו היה המנוח מנצל כל רגע פנוי ללימוד תורה ומוסר

ישראל אייזן, כ"ח בסיון תש"ע - 10/06/2010 16:22
טרגדיה בבני ברק: לפנות בוקר (ה') נפטר לבית עולמו הר''ר איל פנחס ז''ל והוא בן 32 שנים בלבד. המנוח נפטר בעת שמילא את תפקידו כמאבטח בישיבת 'בית ישראל' גור ברחוב הרב מלצר 32 בבני ברק. לפנות בוקר הוזעקו כוחות ההצלה לשערי הישיבה שם הוא נמצא מוטל ללא רוח חיים.
 
במקביל לעבודתו בישיבת גור, שימש ר' איל פנחס ז''ל כמאבטח בישיבת 'דרכי משה' ברחוב וילקומירר בבני ברק, העומדת בראשותו של הגר''ח שינקר שליט''א. המנוח היה נוהג להסיע ברכבו את ראש הישיבה בכל עת.

בוגרי הישיבה עמם שוחחנו מספרים ל'טוג' על טוב לב ואהבת תורה תמידית, כשבשעות הפנאי בעת עמידתו על שמירתו היה מעיין בספרי מוסר מחשבה ועיון וכן פרקי חסידות.
 
במהלך חייו, לפני כעשור, פקד את אותו השכול עת אשתו ע''ה הלכה לבית עולמה, לאחר מכן נישא בשנית.
 
הותיר אחריו את אביו ואמו שיבלחט''א ואת רעיתו שתחי' ושלושת ילדיו היתומים. מסע הלוויה ייצא מביתו ברחוב שד' ירושלים ברמת גן.