יום שישי ט"ז באייר תשפ"ד 24/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

19 עצורים חרדים בהפגנה בנצרת

19 מפגינים חרדיים נעצרו הבוקר בהפגנה נגד החפירות הארכיאולוגיות בנצרת. מאות אברכים נוספים צפויים להגיע למקום בשעות הקרובות ולמחות נגד חילול הקברים. הערביים בנצרת: גם אנו מוחים, אילו קברי ערבים. המשטרה משתוללת

איתן פריד, כ"ד בסיון תש"ע - 06/06/2010 11:01

 המחאה הבאה: עם שוך הדי המחאה באשקלון ובבית העלמין ביפו, נפתח השבוע בקול תרועת מאבק ארמה: 19 מפגינים חרדיים נעצרו בידי כוחות יס"מ הבוקר, עם הגיעם למתחם החפירות של רשות העתיקות ברחוב פאולוס בנצרת.

האברכים הגיעו למקום באופן עצמאי, לאחר שבסוף השבוע שעבר הסתובבו רמקולים ונתלו מודעות ברחבי שכונת מאה שערים בירושלים שקראו לאברכים לצאת ולמנוע בגופם את חילול הקברים.

עם הגעת רכבי המחאה לעיר, חסמה המשטרה את כניסתם, וכאשר הגיעו למתחם, התנפלו עליהם שוטרי היס"מ והפליאו בהם מכות. כאמור, 19 נלקחו למעצר.

במאה שערים לא מתכונים לשתוק. בשעות הקרובות מתכוננים עוד מאות אברכים להגיע באוטובוסים מאורגנים לנצרת, להביע את מחאתם. להיכן תתפתח המערכה החדשה? על פי התכנונים, למחוזות קשים.


Flash 90
הכישלון ישוב על עצמו? המחאה שלא צלחה ביפו [צלם]