יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

מי גירש הגנבים מבית ראש ישיבת ויז'ניץ?

לפני יומיים בלבד תפס ארגון 'השומרים' חולית גנבים שהטילה חיתתה על קרית ויז'ניץ בעיר, ומנע פריצה לבית הגר"מ ארנסטר. בפנים: כל הפרטים, וגם - "ממצאים ועקיבות מן החקירה"

ישראל אייזן, כ"ב בסיון תש"ע - 04/06/2010 10:45
הגנבים של בני ברק נתקפו פחד: לאחר ההצלחה הגדולה בהקמת ארגון 'השומרים' באזור קרית בעלזא בירושלים, גם בבני ברק החלה לאחרונה קבוצת מתנדבים לפעול תחת קורת גג של ארגון 'השומרים'. הארגון פועל בתיאום עם משטרת ישראל ובשיתוף פעולה מלא.
 
בתקופה האחרונה קצרו חברי הארגון הצלחות לא מבוטלות במיגור מקרי פשע ופריצות לבתים. בלילה שבין יום רביעי לחמישי השבוע, הביאו חברי הקובצה לתפיסת חוליה שפעלה באיזור קרית ויז'ניץ בבני ברק. זאת, לאחר שחלק משיטות חברי החוליה נחשפו בתחקיר מקדים שערכו מתנדבי 'השומרים' בבני ברק. בתצלומים ניתן לראות הזמנה לחתונה עליה סימנו חברי חוליית הפורצים על מיקום הדירה והשעה בה יוצא בעל הדירה מביתו בכל יום.

באחרונה גם הביאו לתפיסת ולמניעת פריצה של שלושה גנבים שניסו לפרוץ לדירת ראש ישיבת ויז'ניץ, הגר''מ ארנסטר שליט"א, בעת ששהה במסע הקודש של חסידי ויז'ניץ באוקראינה.


ארגון `השומרים` ב``ב
  [צלם]

ארגון `השומרים` ב``ב
  [צלם]

ארגון `השומרים` ב``ב
  [צלם]

ארגון `השומרים` ב``ב
  [צלם]

ארגון `השומרים` ב``ב
  [צלם]

ארגון `השומרים` ב``ב
  [צלם]

ארגון `השומרים` ב``ב
  [צלם]