יום רביעי י"ג בסיון תשפ"ד 19/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

בד"ה: הבה''ח יצחק ישראלי ז''ל

תלמיד ישיבת 'מאור התלמוד' רחובות, נפטר לאחר שחלה שנים רבות בליבו והוא בן 20 בפטירתו, הלוויתו הערב מבית העלמין המקומי ביבנה

ישראל אייזן, י"ז בסיון תש"ע - 30/05/2010 21:03
ברוך דיין האמת: מבית החולים 'תל השומר' מגיעה הבשורה הקשה על פטירתו של הבחור החשוב יצחק חי ישראלי ז''ל תלמיד ישיבת 'מאור התלמוד' ברחובות, הבח' יצחק חי ז"ל נפטר בשעה האחרונה לאחר שנים רבות בהם היה חולה בליבו. והוא רק בן 20 בפטירתו.
 
חבריו לספסל הלימודים בישיבה מספרים על בחור עם כוחות התמדה עצומים, גם בימים בהם נזקק לעבור טיפולים בליבו, דבר שהיה קורה מידי חודש בחדשו, אך, כל זה לא הפריע לו מלהמשיך בהתמדתו העצומה, וגם בימים שהיה מגיע עם חמצן. בחיי חיותו הוסיף לו את השם יוסף חיים ובני הישיבה התפללו לרפואתו במשך כשלש שנים בשם יצחק חי יוסף חיים בן זהבה, אך הערב נגזרה הגזירה והשיב את נשמתו ליוצרה.
 
בצעירותו למד בישיבה קטנה אצל הרב מיכאל חסין ברחובות, ובישיבה גדולה בישיבת 'מאור התלמוד' המקומית שם קנה את תורתו מראש הישיבה הגאון רבי אברהם יצחק הכהן קוק שליט''א ורבני הישיבה.
 
מסע הלוויתו תצא בשעה 22:30 מבית העלמין בעיר מגוריו יבנה שם יטמן למנוחת עולמים. בליווי מאות תלמידי ורבני ישיבת מאור התלמוד.
 
תהא נשמתו צרורה בצרור החיים