יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

אל על מחפשת את יהדות רוסיה

בכירי חברת התעופה הישראלית אל-על התקבלו בלשכתו של רבה הראשי של רוסיה, הגר"ב לאזאר, והציגו את המאמצים הנדרשיפ לבטח את טיסתו של יהודי בקו רוסיה - תל אביב

ברוך בלוי, י"ז בסיון תש"ע - 30/05/2010 12:04

משלחת בכירי חברת התעופה הישראלית 'אל-על, בראשות המנכ"ל מר אליעזר שקדי, התקבלה בשבוע שעבר במוסקבה, בלשכתו של רבה של רוסיה הגר"ב לאזאר הי"ו.

 

מלבד צוות ראשי המשרד בארץ, המשלחת כללה גם את מנהלי המשרד במוסקבה, אשר הגיעו יחדיו כדי להציג את הצעדים הרבים שעשו ועושים באל-על למען טיסה בטוחה לאלפי יהודי רוסיה.

 

בקו התעופה תל-אביב מוסקבה פועלות כיום כמה חברות תעופה, כאשר מדי יום ממריאות כעשר טיסות סדירות בקו, כשעל סיפונן תיירים רבים, אנשי עסקים ומאות מאנשי הקהילות היהודיות המתפתחות במדינת רוסיה בכלל ובעיר מוסקבה בפרט.


משלחת אל על בראשותו של מר שקדי הציגו את הגישה ואת השירות של חברת אל על ביחסם לצרכים היחודיים-יהודיים של אנשי הקהילות היהודיות, והביעו את משאלתם, שביקורם במוסקבה יניב הצלחה בהעמקת הקשר בין החברה ליהודי המדינה, העושים את דרכם מרוסיה לארץ ובחזרה.