יום שישי י"ד באדר א תשפ"ד 23/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

איך באמת מקבלים את התורה?

איך באמת אנחנו אמורים לקבל את התורה, ולא מתוך רוטינה קבועה של כל שנה בשנה? קבלו הדרכה פרקטית מאת גדולי ישראל. "באהבתה ישגה תמיד"

ישראל אייזן, ה' בסיון תש"ע - 18/05/2010 10:30
ערב חג מתן תורה ה'תש''ע, חיפשנו את אילו שמקבלים את התורה באמת, ולא מתוך עוגת הגבינה בלבד. מצאנו אותם ספונים עמוק בחדר הלימוד, ומשקיעים בכל פעם עוד התאמצות לתורה. 

קבלו את התיעוד המצולם של איך עושים את זה' - פשוטו כמשמעו: תמונות מכ''ק גאב''ד אונגוואר הגאון רבי מנשה קליין שליט''א, בעל ה'משנה הלכות', שקוע בלימוד השבוע בביתו אשר בשכונת רמות בירושלים, "ובהם נהגה יומם ולילה".
 
צפו בתמונות שכולן אהבת תורה אמיתית:

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]