יום רביעי י"ד באייר תשפ"ד 22/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

קביעת מזוזה באדיר שטריימלך ע"י הגרש"א שטרן שליט"א

בשעה טובה נחנך בית ההזמנות של אדיר שטריימלך ברחוב מלצר 23 בבני ברק. בקביעת המזוזה התכבד הרה"ג הרב שמואל אליעזר שטרן שליט"א

ברוך בלוי, ג' בסיון תש"ע - 16/05/2010 19:11

בשעה טובה נחנך בית ההזמנות של אדיר שטריימלך ברחוב מלצר 23 בבני ברק. בקביעת המזוזה התכבד הרה"ג הרב שמואל אליעזר שטרן שליט"א רב מערב העיר ב"ב ומו"צ בבי"ד של הגר"ש וואזנר שליט"א.

הגרש"א שליט"א ביקש להתרשם מהשטריימלך והתפעל מאד מיופיים. בין הדברים התעניין הגרש"א על שיתוף הפעולה בין "אדיר שטריימלך" לארגון "בנין של שמחה" ועל המחירים הנמוכים בהם הגיעו להסכם עימם.

טוג
 [צלם]

מאיר אברהם קליין, הבעלים של 'אדיר שטריימלך' אמר כי "אדיר שטריימלך עושים מאמצים מרובים להגיע למחירים הנמוכים ביותר להקל על ההורים בחיסכון משמעותי בנישואי הילדים, וכל זה מבלי להוריד מערכם של השטריימלך העשויים מחומרים משובחים ביותר".

כמו כן הוסיף קליין, כי הוחלט על שימת דגש מיוחד באדיר שטריימלך בשיטות מיוחדות שבהם השטריימלך יחזיק מעמד "כמו חדש" לאורך זמן.