יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

אדמו"ר מצאנז קלויזנבורג מבקר בארץ

האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג שליט"א הגיע לארץ לרגל הקמת המצבה לחמיו, גאב"ד לינז זצ"ל. האדמו"ר יבקר בציון הרשב"י ובכותל המערבי. צפו בלו"ז המלא

יעקב קליין, כ' באייר תש"ע - 04/05/2010 14:27
כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג שליט''א נחת הבוקר (ג') בנמל התעופה בן גוריון. האדמו"ר הגיע בטיסת אל על בליווי מספר מצומצם של מקורבים ואנשי ביתו.

מנתב"ג הגיע האדמו"ר לעיר אלעד שם התפלל תפילת שחרית, ובראשותו נערך מעמד קביעת מזוזה, לאחר מעמד קבלת פנים, בבית המדרש ק"ק 'חסידים' ברחוב שמאי בעיר, שנחנך לאחרונה ברוב פאר והדר.

במהלך ביקורו בארץ (ביקור בן יומיים בלבד),  ישהה האדמו"ר בבית מקורבו הרה"ח רבי עזריאל טאובר שיחי' באלעד. היום בשעה 17:00 אחה"צ יגיע האדמו"ר לבית החיים 'סגולה' בפתח תקוה, להשתתף במעמד הקמת המצבה לחמיו, הגה"צ רבי אהרן וידער זצ"ל, גאב"ד לינז ודומ"ץ קהילת צאנז קלויזנבורג.

כמו כן, יגיע האדמו"ר לביקור בציון הרשב"י במירון, יפקוד את ציון אביו מרן בעל ה'שפע חיים' זי"ע בבית החיים בנתניה ויגיע להתפלל מול שריד בית מקדשנו הכותל המערבי ובמקומות קדושים נוספים. כן יבקר בבתי מרנן ורבנן האדמורי"ם שליט"א.

יהא בואו לברכה להרמת קרן התורה והחסידות בארץ הקודש.