יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הפנינג ל"ג בעומר ברעננה

הפנינג ל"ג בעומר לילדי רעננה, שאורגן זו השנה ה-24 על ידי בית חב"ד בעיר שבר את שיא המשתתפים! כ-2,500 ילדים והוריהם גדשו אמש את רחבת יד לבנים בעיר

ברוך בלוי, י"ט באייר תש"ע - 03/05/2010 15:48
כ-2,500 ילדים והוריהם גדשו אמש (ל"ג בעומר) את רחבת יד לבנים ברעננה, כשהם נרגשים, שמחים ומצוידים בחולצות ובבלונים. כך החל האירוע הגדול לכבוד רבי שמעון בר יוחאי זי"ע ברעננה, שאורגן על ידי בית חב"ד והרב אליהו שדמי, זו השנה ה-24.

בתיאום עם המשטרה נחסם רח' אחוזה (הנתיב הדרומי) ואלפי החוגגים נשפכו לכביש תוך שהם צועקים סיסמאות ושרים בזכות אחדות עם ישראל. הצעדה הססגונית לאורך רחוב אחוזה הגיעה עד גינת מגד בעיר, בלווי בובות ענק מרקדות, מכוניות מקושטות, מוסיקה והפתעות.

בגינת מגד ציפתה לחוגגים תוכנית גדושה ועמוסה: להקת פרחי רעננה רגשה בהופעה שמחה במיוחד, דוכני יצירה, הופעת קרקס חיות, מתנפחים והגרלות.

הרב אליהו שדמי, מנהל בית חב"ד רעננה: "כבכל שנה, אני נרגש ושמח על ההשתתפות הרבה של ילדי רעננה והוריהם בהפנינג הנקרא 'יחד כל ילדי ישראל' ומטרתו קירוב לבבות והעברת שמחת חג ואחדות  לכולם".

במקום נערכה הגרלת פרסים, במחיר כרטיס של 10 שקלים, קודש לתרומה לילדים נזקקים.

  []