יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

לומד? קבל ש"ס ב-100 ש"ח

ומתוך שלא לשמה - בא לשמה. מאות אלפי שעות לימוד הוקדשו על ידי ילדים צעירים מתוך מטרה לזכות בש"ס פרטי משלהם. התוצאה: האדרת שם שמים

אהרן שיין ט"ו באייר תש"ע - 29/04/2010 09:22

מאות אלפי שעות לימוד הוקדשו על ידי ילדים צעירים מתוך מטרה לזכות בש"ס פרטי משלהם. התוצאה: האדרת שם שמים.

אלפי ילדים מגשימים בימים אלו את חלומם הגדול לזכות בש"ס פרטי משלהם - וזאת, עם השלמת הפצת ש"ס וילנא החדש מהדורת מתמידים כריכה רכה, שיצא לאור בהוצאת ספרי אור החיים לילדי  ארגון "אנחנו וצאצינו".

כזכור, בשנה שעברה הכריזה הוצאת רשת ספרי אור החיים ביחד עם ארגון "אנחנו וצאצאינו" על מבצע ענק ומיוחד שיאפשר לילדי ישראל המתמידים בלימודם לרכוש לעצמם במחיר כולל של 100 ₪ בלבד, את כל גמרות הש"ס בתמורה להתמדה בלימוד.

ואכן, מאז הכרזת המבצע הצטרפו עשרות אלפי ילדי חמד מגילאים שונים בכל ריכוזי היהדות החרדית ברחבי הארץ למבצע הגדול וניצלו את ההזדמנות כדי לאסוף כרטיסי זכאות שאיפשרו להם לרכוש אט אט את כל כרכי הש"ס עד שזכו בשעה טובה לזכות להגיע לכך שיהיה להם ש"ס פרטי משלהם.

ברשת ספרי אור החיים קיבלו מכתבים רבים ממחנכים ומהורים שהביעו את התרגשותם מהמבצע המיוחד של ש"ס לכל ילד.

ר' יעקב ביבלה מבעלי רשת ספרי אור החיים מסר "ילדים הלומדים במסגרת  "אנחנו וצאצאינו", יכולים לגשת עם הכרטיסים ל- 16  חנויות הרשת הפרוסות ברחבי הארץ ולזכות לש"ס פרטי משלהם כבר בגילם הצעיר, אנו נמשיך לעשות שיתופי פעולה נוספים למען ילדי התשב"ר".