יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הגר''י הגר ישבות באלעד

הרה"צ ר"י הגר ישבות באלעד במסגרת שבת התאחדות לחסידי ויז'ניץ המתגוררים בעיר. הגר"י ישהה באלעד עד ליום רביעי ויקבל את החסידים לעצה וברכה

יעקב קליין, ט' באייר תש"ע - 23/04/2010 09:23

תכונה והתרגשות בעיר אלעד לקראת ביקורו הצפוי בשבת קודש זו, פרשת אחרי מות - קדושים, של הרה''צ רבי ישראל הגר מויז'ניץ שליט''א בעיר - במסגרת שבת התאחדות לכלל החסידים המתגוררים במקום.
 
במהלך השבת יערוך הגר"י את התפילות ואת ה'באטא' בבית המדרש 'צמח צדיק' ויז'ניץ ברחוב יונתן בן עוזיאל בעיר, שם צפויים להשתתף מאות חסידים ותושבי העיר.
 
לאחרונה נחנך בבנין המרכזי של המוסדות, אגף מיוחד עבור הרה''צ שליט''א בו ישהה במהלך ביקוריו בעיר ושם יקבל את חסידיו לעצה וברכה. האגף שנחנך הוא בשווי של כמאה אלף שקלים, בתרומת אחד מהנגידים בעיר. בשבת יתאכסן הרה''צ  בבית הנגיד הרבני ר' שמשון צין.
 
הרה''צ ישהה באלעד עד ליום רביעי בשבוע הבא, במהלך שהותו יקיים סיורים וכינוסים מיוחדים במוסדות התורה במקום, ויקבל את קהל עדת חסידי ויז'ניץ לעצה וברכה. כמו כן יבקר בבתי רבני ואדמור''י העיר.

טוג
 [צלם]