יום ראשון כ"ג באדר תשפ"א 07/03/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

עצרת זיכרון בישיבת "קול תורה"

הערב נערך בישיבת "קול תורה" אירוע זיכרון לרגל 15 שנה לפטירת ראש הישיבה, מרן הגאון ר' שלמה זלמן אויערבך זצ"ל. הגרש"ז כיהן למעלה מיובל שנים כר"י

אברהם גרינפלד כ' באדר תש"ע - 06/03/2010 22:41
הערב (שבת) נערכת בהיכל ישיבת "קול תורה" בשכונת בית וגן, עצרת זיכרון במלאות 15 שנה לפטירתו של ראש הישיבה מרן הגאון הרב שלמה זלמן אויערבאך זצ"ל.

הגרש"ז כיהן למעלה מיובל שנים כראש הישיבה, והאציל עליה רבות מתורתו, השקפתו ופסקיו. ניווט את הישיבה בחוכמתו הכבירה במשך השנים, והשקיע את מירב כוחותיו בהצלחת תלמידיה.

בעצרת צפויים להשתתף בני המשפחה, ראשי ורבני הישיבה, אלפי תלמידי ובוגרי הישיבה לדורותיה, אשר שאבו במשך השנים מתורתו של מרן זצ"ל.

ישאו דברים בעצרת: ראש הישיבה הגאון רבי משה יהודה שלזינגר שליט"א; חתנו של הגרש"ז, המשגיח הגה"צ רבי יצחק ירוחם בורודיאנסקי שליט"א; המשגיח הגה"צ ר' דן סגל שליט"א (מגדולי תלמידיו); נכדו, הגאון רבי יצחק לורנץ שליט"א, מרבני הישיבה ועוד.