יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

קבוצת חסידים ואנשי מעשה בראשות הרה"צ אלימלך בידרמן עלו לציון הבת עין בצפת

אחרי שסעדו סעודת מלוה מלכה באתרא קדישא מירון, נסעו לבית החיים בצפת לשפוך שיח לישועת הכלל והפרט

יוחנן וייסברג י"ג בכסלו תש"ע - 30/11/2009 22:22

ביום ראשון ציינו חצרות החסידים את הילולת הרה"ק בעל הבת עין זי"ע. במוצאי שבת עלו כמסורת הנהוגה בשנים האחרונות, קבוצה גדולה של חסידים ואנשי מעשה, ובראשם המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן שליט"א מלעלוב, כדי להשתטח על הציון הק' של בעל ההילולא לשפוך שיח ולהעתיר בדבר ישועה ורחמים.

תחילה הגיעה קבוצת החסידים לתפילה באתרא קדישא מירון, שם ערכו סעודת מלוה מלכה, כשבמהלכה סיפר המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן שליט"א סיפורים, עובדות והנהגות מבעל ההילולא. בסיום רקדו בדבקות ניגוני מירון.

ממירון נסעו המשתתפים לפקוד את הציון הק' בבית החיים בצפת, שם העתירו בדבר ישועה ורחמים שעה ארוכה באמירת כל ספר התהילים בבכיות ובדבקות עילאית, כשלאחר מכן נאמר בקול בכי אחינו כל בית ישראל וכו'.

כמו כן למדו על הציון הק' בספר "בת עין", כשהמשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן שליט"א מבקש מהקהל לקבל על עצמם ללמוד ולעיין יותר בספר הקדוש.

לאחר תפילה מיוחדת שנשאו על התורמים לסעודת ההילולא ולהוצאות הנסיעה, התכבד באמירת קדיש, הרה"ג רבי יוסף דויטש שליט"א ראש כולל חוג זכרון מאיר.  

אלימלך גסטנר
 [צלם]
אלימלך גסטנר
 [צלם]
אלימלך גסטנר
 [צלם]
אלימלך גסטר
 [צלם]
אלימלך גסטר
 [צלם]
אלימלך גסטר
 [צלם]
אלימלך גסטר
 [צלם]
אלימלך גסטר
[צלם]
אלימלך גסטר
 [צלם]
אלימלך גסטר
 [צלם]
אלימלך גסטר
 [צלם]
אלימלך גסטר
 [צלם]
אלימלך גסטר
 [צלם]