יום שישי ט"ז באייר תשפ"ד 24/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

מועצה דתית חדשה, כעת הטלפונים כשרים

בהנחיית יו"ר המועצה הדתית באשדוד: החל מהשבוע העובדים עובדים לטלפונים כשרים

אהרן רוט ט' בכסלו תש"ע - 26/11/2009 11:24
בשורה לעובדי המועצה הדתית באשדוד. בהנחיית ר' עובדיה דהן, יו"ר המועצה הדתית, עברו השבוע כל העובדים במועצה, לטלפונים סלולרים כשרים.

מדובר ביוזמה חדשנית ומבורכת שהושגה בעקבות פעילותו של יו''ר המועצה ר' עובדיה דהן יחד עם ר' מרדכי חסיד גזבר המועצה הדתית, שהקדישו שעות רבות למען השגת מטרה חשובה זו, למען הרחבת גבולות הקדושה.

כזכור, לפני כארבעה שנים הוקמה בהוראתם של גדולי ישראל "ועדת הרבנים לענייני תקשורת", וביוזמתם פותח מכשיר "כשר", שמלבד האפשרות לשוחח בו, הוא נטול כל תכונה תקשורתית נוספת.
 
במועצה הדתית אימצו את הרעיון החשוב לכלל החברים במועצה, ומעתה יהיו ברשותם אך ורק הטלפון הכשר. "איך אפשר לספק שירותי דת כשהולכים עם מכשירים שהוגדרו כטריפה", אמר יו"ר המועצה הדתית – וגם עשה. יצויין שחלק מהעובדים כבר מחזיקים ברשותם טלפון כשר כבר זמן רב.