יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

264 מנות דם ל-1056 בני אדם

264 מנות דם נתרמו במבצע התרמה מיוחד שנערך ביום חמישי בשכונת הר נוף בירושלים

אהרן רוט כ"א בחשון תש"ע - 08/11/2009 16:12
ביום חמישי האחרון התקיימה התרמת דם בשכונת הר נוף בירושלים, ע"י ארגון 'לב מלכה'.

התרמה התקיימה בעקבות פניית משפחה מהשכונה שאמם מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ, בבית חולים הדסה עין כרם, וזקוקה לעשרות מנות דם דחופות. כמו כן נערכה התרמה לנוכח מחסור זמני במנות דם בבנק הדם,המסייעים מדי יום למאות ואלפי חולים ברחבי הארץ אשר זקוקים למנות דם.
בעקבות ההיענות הרבה בהתרמות דם קודמות אשר נערכו במקום,ולאחר שבעבר עשרות אנשים נאלצו לשוב על עקבותיהם עקב חוסר זמן ומתרימים,נערך הארגון הפעם בצוותות מתוגברים ובכיבוד קל לקהל התורמים.

יו"ר ארגון 'לב מלכה' אהרן אברמן מסר,כי "היה הצלחה מעל למשוער-אנו מחשבים כאילו נאספו-1056 מנות, מכיוון שכל מנת דם יכולה להציל עד 4 אנשים שונים".