יום חמישי י"ז בכסלו תשפ"ד 30/11/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הגאון רבי נתן צבי פינקל שליט"א יגיע לארה"ב לדינר לטובת הישיבה

במסגרת שהותו בארה"ב ישתתף בדינר לטובת הישיבה ויקבל את קהל התלמידים, רבנים ואישי ציבור לעצה ולברכה

יוחנן וייסברג כ"א בחשון תש"ע - 08/11/2009 15:36

התרגשות רבה בקרב תלמידי ויוצאי ישיבת מיר בפרט ותושבי ארה"ב בכלל, עם היוודע דבר הבשורה אודות בואו של ראש הישיבה, הגאון הגדול רבי נתן צבי פינקל שליט"א, לארה"ב.

ראש ישיבת מיר שליט"א עתיד להגיע לארצות הברית, שם ישהה מספר ימים, לטובת ביסוס והחזקת ישיבת מיר בירושלים.

במהלך שהותו בארה"ב, יתקיים דינר ענק לטובת הישיבה הקדושה, בו צפויים להשתתף בעלי ממון, ובוגרים רבים מן הישיבה ומשומעי לקחו של ראש הישיבה שליט"א. בדינר יתבקשו קהל המשתתפים להרבות בתרומתם, ולעמוד לימין הישיבה בזמנים קשים אלו.

בעת שהותו בארה"ב צפויים לבקר אצל הגאון רבי נתן צבי פינקל שליט"א רבנים ואנשי שם במקום, להיוועץ בעניינים העומדים על הפרק, ולבקש את ברכתו.

פרטי המסע יעודכנו ב'אתרוג'.