שבת כ"ב באדר א תשפ"ד 02/03/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

רבבות עלו ביממה האחרונה לפקוד את קברה של רחל אמנו ע"ה

במהלך היממה האחרונה, גדשו רבבות מתפללים את מתחם קבר רחל בבית לחם לרגל יום פטירתה

יוחנן וייסברג י"א בחשון תש"ע - 29/10/2009 20:19

אלפים מכל רחבי הארץ גדשו ביממה האחרונה את הדרך המובילה לבית לחם כשעיניהם צופיות לקברה של רחל אמנו אשר יום פטירתה חל היום. כידוע, לא בכדי נקברה על אם הדרך, וכמו שאמר יעקב אבינו לבניו, כשבלב כולם תפילה חרישית כי נזכה לשפע ברכה והצלחה ולהשפעות טובות לכלל ולפרט.

כצפוי, כוחות הביטחון הוצבו במקום בכוחות מתוגברים, ושמרו על האיזור. כל הרכבים שהגיעו למקום, רוכזו בחניון ענק שהוכשר מראש לקליטת ההמונים, ומשם הועברו ברכבים ממוגני ירי למתחם הקבר.

לא נותר לנו אלא לייחל לקיום הכתוב "כה אמר ה' מנעי קולך מבכי ועיניך מן דמעה כי יש שכר לפעולתך נאום ה' ושבו מארץ אויב, ויש תקוה לאחריתך נאום ה' ושבו בנים לגבולם"

מצורפת כאן גלריה המנסה ולו במעט להעביר את הרגשות.חדשות 24

 [צלם]
חדשות 24
[צלם]
חדשות 24
[צלם]
חדשות 24
 [צלם]
חדשות 24
[צלם]
חדשות 24
[צלם]
חדשות 24
[צלם]
חדשות 24
[צלם]
חדשות 24
 [צלם]
חדשות 24
[צלם]

חדשות 24
[צלם]
חדשות 24
[צלם]
חדשות 24
[צלם]
חדשות 24
 [צלם]
חדשות 24
[צלם]