יום רביעי י"א בתמוז תשפ"ד 17/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

כ"ק גאב"ד אונגוואר שליט"א בעל המשנה הלכות בקבר רחל

בעל ה"משנה הלכות" התפלל יחד עם תלמידי ישיבת "אוצר ירושלים" שע"י מוסדות "שיח סוד"

יוחנן וייסברג י' בחשון תש"ע - 28/10/2009 20:58
בשעות הצהריים הגיע כ"ק גאב"ד אונגוואר שליט"א למתחם קבר רחל, לשפוך שיח ולזעוק בתפילה לישועתן של ישראל, ולהתפלל לצרכי עמך בית ישראל.

אתרוג
  צלם

הגאב"ד שליט"א, מלווה במספר מצומצם של גבאים ומקורבים, נכנס עם הגיעו למקום למתחם קבר רחל והתחיל בתפילה. לאחר כמה דקות הפנו את תשומת לבו שבאתר נמצאים גם בחורי ותלמידי בית החינוך ישיבת אוצר ירושלים שע"י מוסדות שיח סוד.

מיד הלך לילדים, נעמד לידם והחל לומר תהילים יחד עם הבחורים שבורי הלב, כשקולו נשנק מבכי בראותו את הבחורים האלה בוכים ל'מאמע רחל' לישועת משפחתם.

בסיום איחל והתייחס לכל בחור ובחור כשמעיניו זולגות דמעות. הוא איחל להם כל טוב, ובירך אותם מעומקא דלבא. ברכה מיוחד העניק להרב שמעון לוי שיחי' מנהל המוסדות.

אתרוג
[צלם]
אתרוג
  [צלם]