יום חמישי י"ב בתמוז תשפ"ד 18/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הכנות אחרונות לקליטת רבבות שיעלו ביממה הקרובה לקבר רחל אמנו

רבבות צפוים להגיע לקבר רחל ביממה הקרובה. מוסדות 'קבר רחל' בנו אוהל ענק לחלוקת אכילה ושתייה חינם

יוחנן וייסברג י' בחשון תש"ע - 28/10/2009 17:08

ברגעים אלה משלימים במוסדות קבר רחל ובאגודת 'יש שכר לפעולתך', את ההכנות האחרונות לקליטת קהל הרבבות שיעלו ביממה הקרובה לפקוד את קברה של רחל אמנו, ביום ההילולא, יום י"א חשון.


לרווחת ההמונים הוסדרו סדרי תחבורה נוחים, רכבים מוגנים יעשו את דרכם מהחניון הענק שהוכשר במחסום גילה, ועם שאטלים ממוגני ירי יעלו את ההמונים מתחם קבר רחל.


כתב 'אתרוג' שוחח הבוקר עם העסקן, הרב ברוך ברנדוויין, האחראי על הלוגוסיטיקה הכרוכה סביב יום ההילולא, ושמע על האוהל הענק, בו יוגשו לרבבות העולים אכילה ושתיה חינם, תרומת הנדיבים אשר בעם.


כמו כן, סיפר ל'אתרוג' אחד מראשי מוסדות קבר רחל, שלהערכת כוחות הבטחון והמוסדות צפוים להגיע למתחם קבר רחל, 100,00 איש.

 1. 1. ההיתי היום כבר אצל אמא-רחל!
  מירי 28/10/2009 21:47
  שתמליץ טוב בעדינו. ותקרב את הגאולה במהרה בימינו.