יום רביעי ז' בניסן תשפ"ג 29/03/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

גאב"ד העדה החרדית שליט"א במעונם של גדולי ישראל בבני ברק

במסגרת ביקור באזור, הגיע בשעות הצהריים גאב"ד העדה החרדית למעונם של גדולי ישראל בבני ברק

יוחנן וייסברג ד' בחשון תש"ע - 22/10/2009 12:11

אתמול בשעות הצהריים הופיע בשערי העיר בני ברק גאב"ד העדה החרדית הגאון רבי יצחק טוביה ווייס שליט"א, שהגיע לבקר אצל גדולי ישראל.

הגרי"ט וייס שליט"א, שממעט לצאת מירושלים, הגיע לאזור לרגל סיבות אישיות. עם סיומם פנה לאיש אמונו שליוה אותו וציין כי הוא מעוניין לבקר במעונם של מרן הגאון רבי מיכל יהודה ליפקוביץ שליט"א ומרן הגאון רבי חיים קניבסקי שליט"א.

תחילה פנו למעונו של מרן הגאון רבי חיים קניבסקי שליט"א ברחוב רשב"ם, שקבלו בחביבות רבה וקם לכבודו לקבלו מפתח ביתו. לאחר מכן הושיבו על ידו וברכו איש את רעהו ודרשו בשלומם. שני הרבנים השתעשעו במילי דאורייתא, ובסיום נפרדו לשלום, כשהגר"ח קניבסקי מלווה את הגאב"ד שליט"א עד לרכבו.
 
לאחר מכן
עלה הגאב"ד שליט"א לגבעת ישיבת פוניבז', שם ביקר במעונו של מרן הגאון רבי מיכל יהודה ליפקוביץ שליט"א. שעה ארוכה שוחחנו בדברי השעה ובדברי תורה. באמצע הביקור ביקש גאב"ד העדה החרדית שליט"א לדבר עם ראש הישיבה שליט"א בארבע עיניים.

בסיום הביקור נפרדו מרנן ורבנן לחיים ולשלום, כשמברכים איש את רעהו בשפע ברכות, וראש הישיבה ליווהו עד לרכבו.

יהושע לרר
[צלם]
יהושע לרר
[צלם]

 1. 3. מרגש [לל"ת]
  שמואל 22/10/2009 15:01
 2. 2. מנהיג ישראל אימיתי בלי חשבונות
  ירושלמי 22/10/2009 14:00
  תודה על התמונות.
  וטוב לראות שהגאב"ד הוא לא קיצוני, כמו יחידים מנסים לייצג אותו, כאילו אחד שמי שלא משלים עם שיטתו מאה אחוז, מופרך אצלו, לא בכלל לא.
  מנהיג ישראל אמיתי מרן רבי יצחק טובי' ווייס, מרא דארעה דישראל, ימים על ימי מלך תוסיף.
 3. 1. תודה - הפרטים מעניינים
  דוד ח. 22/10/2009 12:37
  כל האתרים הביאו אותו תמונות, רק אתם הבאתם גם כתבה מעניינת, זה מה שאני אוהב באתרוג.
  תודה לכם.