יום רביעי ז' בניסן תשפ"ג 29/03/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

גדולי ישראל מברכים על "אלבום המשניות"

ראשי מרכז המשניות העולמי התקבלו במעונו של ראש ישיבת מיר וקבלו את ברכתו

יוחנן וייסברג ל' בתשרי תש"ע - 18/10/2009 19:05

בימים האחרונים חולקו למוסדות החינוך החרדים המלמדים על טהרת הקודש ברחבי הארץ אלבומים של "אלבום המשניות" - איסוף מדבקות על נושאים מש"ס המשניות המלווים בחידון נושא פרסים ענק.

ממטה המבצע נמסר, כי אלפי ילדים ברחבי הארץ נהנים ולומדים משנים בעיון ובעל פה. יש לציין שאלבום זה אינו אלבום מדבקות רגיל, אלא מטרתו היא החדרת לימוד המשניות והעשרת הידע של תינוקות של בית רבן בכל המושגים הפזורים ב-63 מסכתות של הש"ס.
 
לפני צאתו לדרך של  "אלבום המשניות" שעל ידי מרכז המשניות העולמי נפגשו ראשי ה'מרכז' עם הגאון רבי נתן צבי פינקל שליט"א ראש ישיבת מיר אשר נתן את ברכתו להצלחת האלבום והרבה לדבר אודות גודל החדרת לימוד המשניות בקרב תינוקות של בית רבן.

משה יפרח
 [צלם]
משה יפרח
 [צלם]