יום ראשון י"ז בסיון תשפ"ד 23/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

אב"ד סאטמאר חזר למעונו שבמאנסי

הגאון רבי אברהם צבי וואזנר, רב חסידי סאטמאר במונסי, חזר למעונו לאחר ששהה בארץ בסוכות

יוחנן וייסברג כ"ח בתשרי תש"ע - 16/10/2009 12:51

לקראת השבת חזר למעונו הגאון רבי אברהם צבי וואזנר, רבה של קהילת סאטמאר במונסי, הגאון שליט"א שהה בארץ בשבוע האחרון כשהגיע לשהות בצל זקנו, מרן הגאון בעל שבט הלוי שליט"א, ואצל אביו הגאון רבי חיים וואזנר גאב"ד זכרון מאיר שליט"א.

בימים האחרונים שהה  במעונו של זקנו, בעל שבט הלוי, בירושלים, שם שוהה בימים אלו למנוחה, הגאון שליט"א למד בכל יום עם זקנו בחברותא ובמהלך הלימוד לבנו ודנו בעניינים העומדים ברומו של עולם.

כמו כן ,ביקר הגאון רבי אברהם צבי וואזנר שליט"א במעונם של מרנן ורבנן, שהשתשעשו עימו בדברי תורה ובמילי דחסידות, ביניהם -  אצל מרן גאב"ד העדה החרדית הגאון רבי יצחק טוביה ווייס שליט"א, כ"ק האדמו"ר מרחמיסטריווקא, כ"ק האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שליט"א, וכן ביקר במעונו של הגה"צ רבי משה טייטלבוים שליט"א, רב קהילת סאטמאר ירושלים.

אתמול, כאמור, חזר הגאון שליט"א למעונו שבמונסי, ולעת ערב קבלו את פניו בני הקהילה במונסי בהיכל בית המדרש.

 
 [צלם]
 
 [צלם]
 
 [צלם]
 
 [צלם]
 
 [צלם]
 
 [צלם]
 
 [צלם]
 
 [צלם]