יום רביעי ז' בניסן תשפ"ג 29/03/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

בבית שמש קורעים שערי שמים

עקב פטירת אברכים ומנגד חוליו של הגה"צ ר' יהושע רוזנברגר עצרת תפילה בקרית הרמ"א בבית שמש

אהרן רוט כ"ז בתשרי תש"ע - 15/10/2009 17:18

בשעה זו עומדות קהילות העדה החרדית בעצרת תפילה וזעקה בהיכל בית המדרש המרכזי בשכנות קרית הרמ"א.

במודעות שפורסמו ע"י וועד העיר 'העדה החרדית בית שמש' נכתב, כי העצרת מתקיימת עקב המאורעות הקשים שפקדו את העיר בית שמש בשנה האחרונה, כשאברכים צעירים הלכו לעולמם באיבם והשאירו אחריהם אלמנות שבורות ויתומים רכים.

בנוסף, מצויין במודעות האבל כי בנוסף לחולים הרבים שיש בעיר, כעת יש להעתיר בתפילה עצומה גם עבור המרא דאתרא, הגאון רבי יהושע רוזנברגר שליט"א, שהתמוטט בעיצומן של ההקפות, ולמרות החלמתו, ויציאתו בס"ד מכלל סכנה, עדיין זקוק לרחמי שמים מרובים.


העצרת מתקיימת, כאמור, בביהמ"ד שערי רמ"א בקרית הרמ"א בהשתתפותם של רבני העיר בית שמש ובראשם הגאון רבי נתן קופשיץ שליט"א רב שכונת נחלה ומנוחה.

המעמד נפתח בשעה 3:30 אחה"צ עם התאספות המוני תושבים שהגיעו להשתתף בו וכן, צעירי הצאן וילדי התשב"ר- תלמידי הת"ת של קהילות העדה החרדית בבית שמש.