יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

חברה FXCM קבלה היתר עסקה לקראת חדירתה למגזר החרדי

חברת FXCM ישראל היתר עסקא למהדרין על ידי רבה של מערב בני ברק הגרש"א שטרן שליט"א גאב"ד שערי הוראה

יוחנן וייסברג כ"ד בתשרי תש"ע - 12/10/2009 23:27

במעמד מיוחד שהתקיים השבוע במעונו של רבה של מערב בני ברק הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן שליט"א גאב"ד שערי הוראה וחבר בית דינו של מרן הגר"ש וואזנר שליט"א, קיבלה חברת FXCM ישראל היתר עסקא למהדרין על כל פעולותיה בארץ ובעולם. FXCM (אפ אקס סי אם) ישראל היא הנציגה הרשמית של FXCM העולמית, מחברות המט"ח המובילות והאמינות בעולם.


לאחר החתימה על כתב ההיתר עסקא בירך הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן שליט"א את מר מאיר נבעה, מבעלי החברה, בברכת הצלחה וסייעתא דשמיא מרובה בפעילות העסקית. במהלך הביקור ציין הבעלים כי חברת FXCM נוהגת בשקיפות ובאמינות מלאה בפעילותה מול הלקוחות, וכי היא מחויבות חוקית למסגרת הרגולטורית בארה"ב, הנחשבת לקפדנית ביותר. הענקת היתר עסקא ל- FXCM ישראל הינו צעד ראשון בפעילות החברה מול המגזר החרדי, המעוניין בשירותי מט"ח אמינים ומתקדמים, במרווחים נמוכים ביותר ובשקיפות מלאה מול הלקוחות. 


חברת FXCM העולמית נהנית מאמון רב מצד לקוחותיה, המונים כיום מעל 125,000 איש, עם מחזור מסחר של 500 מיליארד דולר עסקאות בחודש. החברה נהנית מבסיס כלכלי איתן של 139 מיליון דולר הון עצמי, והיא מפרסמת את המאזנים הרבעוניים במסגרת מדיניות השקיפות בה היא דוגלת. הסוחרים באמצעות FXCM ישראל נהנים מפלטפורמות המסחר המתקדמות והחדשניות בעולם, יחד עם שירות אישי ואמין ותנאים אטרקטיביים ביותר.


החברה מציעה ללקוחות עסקאות במרווחים נמוכים ביותר, ומסחר בשיטת 'ללא דסק מסחר', המעניקה הגנה מפני ניגוד אינטרסים בין הברוקר לסוחר, שכן העסקה מתבצעת ישירות מול הבנק, ללא אפשרות למניפולציות ע"י ספקיות המחירים. כל עסקא ב-FXCM מבוצעת בליווי אחד הבנקים או מוסד פיננסי מוביל, המתחרים לספק מחירי קנייה ומכירה אטרקטיביים. 


אתר הבית של FXCM ישראל נחשב למוביל ומתקדם ביותר, והוא מעניק לסוחר מגוון כלים חדשניים למסחר מקוון מסביב לשעון. באתר שירות ייחודי של מכללה מקוונת און ליין חינם, עם מערכת שיעורים וכלים למסחר אחראי וחכם בשוק המט"ח העולמי. FXCM ישראל הינה חברה שומרת שבת, ומשרדי החברה, הממוקמים בבית הטקסטיל בתל אביב, מושבתים מפעילות בשבתות וחגי ישראל, כולל שירות הלקוחות ומערכות הייעוץ. 

היתר עסקא הרב שטרן שליט"א [צלם]
 [צלם]