יום חמישי כ' באדר א תשפ"ד 29/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

טעמו וראו - גליון חסידי חדש יצא לאור מלא וגדוש בתוכן רב ועשיר

ארגון "יגדיל תורה" של חסידי ויז'ניץ במודיעין-עילית מפיק בטאון חסידי חדש ומרתק

יוחנן וייסברג י"ג בתשרי תש"ע - 01/10/2009 12:54

בקרב הציבור החסידי שוחרי תורה וחסידיות מקבלים בשמחה את הופעת הגליון החדש 'טעמו וראו' מבית היוצר של ארגון יגדיל תורה שע"י חסידי ויזניץ במודיעין עילית.

מאמרים, הגיגים ופנינים יקרים תולדות, הליכות והנהגות טובות  מפי ספרים וסופרים הבעש"ט הק' ותלמידיו הק' זי"ע - במילים אלה נפתח הגליון הראשון.

חברי המערכת הפתיעו ומיד בגליון הראשון כבר יצא גליון מלא וגדוש בתוכן חסידי עשיר. בגליון יש מאמרים חסידים במגוון נושאים כמו שלמות המידות, תורה ופרנסה, התבודדות. כן מופיע מדור מיוחד מדברי תורתו של כ"ק מרן אדמו"ר מויזניץ שליט"א.

מדור נוסף ומרתק הוא מדור טעם זקנים עם ביוגרפיה קצרה על אחד הצדיקים זי"ע. מדור מיוחד הוקדש בגליון הראשון לאמירת התהילים במשנת תלמידי הבעל שם טוב זי"ע.

כתב "אתרוג" שוחח עם אחד מעורכי הגליון, שסיפר שהגליון התקבל בקרב שוחרי התורה והחסידות בשמחה רבה, שהביעו קורת רוח מרובה. הגליון צפוי לצאת מדי חודש בחדשו.