שבת ט' בכסלו תשפ"ג 03/12/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

סוכות בחצרות- תרתי משמע... סוכות בחצרו של כ"ק אדמו"ר מבאבוב שליט"א בארה"ב

לכל חצר חסידית יש את החג שלה- ב'באבוב' זהו חג הסוכות, גלרייה מה'שולחנות' והתפילות בחג בחצר באבוב בארה"ב *בפרויקט מיוחד תועלה סקירה על החג בחצרות ובחוגים השונים.

יוחנן וייסברג ט"ז בתשרי תש"ע - 04/10/2009 07:00

 בפרויקט מיוחד תעלה במדור סקירה על חג הסוכות בחוגים החרדייים השונים. החצר הפותחת- היא החצר של סוכות...

לכל חצר חסידית יש את החג שלה. ובבאבוב- החג הוא חג הסוכות.

מכל רחבי העולם נוסעים בחורי החסידות להסתופף בצל כ"ק אדמו"ר מבאבוב שליט"א. אלפים נוהרים לחזות בסוכות המדהימות, כאשר בכל שנה יוצרים בחורי הישיבה קישוטים מרהיבים ביופים, ונוי הסוכה בבאבוב מקבל מקום של כבוד- "זה קלי ואנווהו".


מחזה מיוחד מפים לראות בעת שמגיעים רבים מתושבי בורו פארק להשתתף בסעודת האושפיזין; זקנים עם נערים המיטיבים לנגן בכינור ניצבים מאחורי מקום האדמו"ר שליט"א, שם מנגנים נעימות יהודיות  מיוחדות ומלאות טעם.


במוצאי החג נוהג האדמו"ר לחלק לפרחי החסידים, שסייעו בבניית הסוכה ובקישוטה, אגוזי מלך שהיו תלויים לאורך החג בסוכת האדמו"ר.


הגלריה באדיבות ארכיון JDN בארה"ב.

JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]
JDN
 [צלם]