יום רביעי י"ד בחשון תשפ"ב 20/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

האדמו"ר מנדבורנה שליט"א ישוחרר מבית החולים

הסתיים בהצלחה ניתוח להסרת גידול מראשו של כ"ק האדמו"ר מנדבורנה שליט"א

יוחנן וייסברג י"ב בתשרי תש"ע - 30/09/2009 13:10
בשמחה רבה מתבשרים קהל חסידי נדבורנה והיהדות החרדית על מצבו הרפואי של כ"ק האדמו"ר מנדבורנה שליט"א, שעבר הבוקר (ד') ניתוח מסובך בבית החולים איכילוב, להסרת גידול מראשו.

כתב "אתרוג" שוחח עם אחד מאנשי ביתו של כ"ק האדמו"ר שליט"א, שסיפר על השעות האחרונות: בשעה 8:30 בבוקר הגיע האדמו"ר לפתח בית החולים, שם נכנס מיד לחדר הניתוחים. בשעה 9:00 התחילו הרופאים לנתח את האדמו"ר בראשו, ובשעה 12:40 יצא הרופא לבשר שהניתוח עבר בס"ד בהצלחה וכי בדקות הקרובות האדמו"ר צפוי להתעורר. לקראת השעה 13:00 התעורר כ"ק האדמו"ר שליט"א, ושוחח מספר דקות עם הרופאים ועם אנשי ביתו. מיד לאחר מכן הורדם שוב לסיוע להחלמתו.

כ"ק האדמו"ר מנדבורנה שליט"א צפוי להשתחרר לביתו לקראת חג הסוכות, וישהה במעון קדשו בבידוד למשך שבוע ימים בערך.

הבוקר יצאו קהל חסידי נדבורנה לשפוך שיח ולהתפלל להשי"ת לרפואתו השלימה. מנייני תפילה התקיימו בהיכל בית המדרש הגדול בקרית נדבורנה. כן יצאו קבוצות של אברכים ובחורים להתפלל ליד שריד בית מקדשנו הכותל המערבי, בקבר רחל, במערת המכפלה, באוהל צדיקי בית נדבורנה בהר הזיתים, ובאתרא קדישא מירון.