יום שלישי כ' באייר תשפ"ד 28/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

האדמו"ר משאץ שליט"א בביקור בזק בלונדון

האדמו"ר פקד את ציון זקנו הרה"ק משאץ זי"ע בלונדון ביום י"ג מידות ושב לבני-ברק

יוחנן וייסברג י"א בתשרי תש"ע - 29/09/2009 09:48

לקראת יום הקדוש יצא האדמו"ר משאץ שליט"א ביום י"ג מידות יום חמישי שעבר לביקור בזק בלונדון, שם יצא לפקוד את ציון זקנו הק' הרה"ק רבי שלום משאץ זי"ע, אשר מקום קבורתו נודע כתל תלפיות שרבים נוושעו שם.

הרה"ק משאץ זי"ע כתב בצאוותו שמי שיקבל על עצמו קבלה טובה בוודאי שאלך אצל אבותי הק' שיעוררו רחמים" רבים נוהרים לציונו בכל יום שישי ואלפים מגיעים לפקוד את ציונו בעשרת ימי תשובה.

כאמור נכדו כ"ק האדמו"ר משאץ שליט"א יצא ביום חמישי ללונדון שם פקד את ציונו הק'. לאחמ"כ ערך האדמו"ר שליט"א תשליך בשכונת עדז'וור וקבל את הקהל לעצה ולברכה. וחזר למעונו בבני ברק.

 [צלם]
 [צלם]