יום שלישי כ' באייר תשפ"ד 28/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

תפילות רבים לרפואת כ"ק האדמו"ר מנדבורנה שליט"א

האדמו"ר צפוי לעבור מחר (ד') ניתוח קשה בראשו. מנייני תפילה בבתי החסידים ובכותל המערבי

יוחנן וייסברג י"א בתשרי תש"ע - 29/09/2009 09:12

מחר (ד') בערב ייכנס כ"ק אדמו"ר מנדבורנה שליט"א לבית החולים בילינסון, שם יעבור ניתוח קשה בראשו.

האדמו"ר שליט"א חש בימים האחרונים חולשה ומכאובים ופנה לבדיקות בבית החולים. בתוצאות התגלה כי האדמו"ר זקוק לניתוח דחוף בראשו.

בערב יום כיפור קיבל כ"ק האדמו"ר מנדבורנה שליט"א את קהל עדתו וכן ניהל את התפילות כרגיל. אמש, מוצאי יום הכיפורים, נערך ברחבת בית המדרש הגדול בקרית נדבורנה מעמד קידוש לבנה, ושעה ארוכה רקדו החסידים בליוו תזמורת בראשות כ"ק האדמו"ר שליט"א.

אחד מאנשי ביתו של כ"ק האדמו"ר שליט"א אמר ל"אתרוג", כי מדובר בניתוח לא-קל ומדאיג, אך מאחר ומדובר בניתוח דחוף, הוחלט לנתחו כדי להוציאו מכלל סכנה.

ביום רביעי יתאספו המוני חסידי נדבורנה בביהמ"ד הגדול בקרית נדבורנה, וכן בבבתי החסידים באלעד, ירושלים, וביתר-עילית,  שם יתקיימו מנייני תפילה לרפואתו השלימה של כ"ק האדמו"ר הרה"צ יעקב יששכר בער בן סימא רייזל שליט"א.

מניין מיוחד יתקיים בציון אביו וזקנו הק' בהר הזיתים ובשריד בית מקדשינו בכותל המערבי. בחורי ישיבת נדבורנה קבלו על עצמם קבלות טובות ולימוד שעות רצופות לרפואת כ"ק האדמו"ר שליט"א.

 1. 1. תפילת רבים
  נאש 29/09/2009 18:20
  באיזה שעה אמור להיות הניתוח?