יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

ברוך דיין האמת: ר' אהרן שפיץ ז"ל

ר' אהרן שפיץ ז"ל, מחשובי עסקני חסידות סקולען ומנאמני ביתו של האדמו"ר מסקולען שליט"א

יוסף פפר, ניו-יורק כ' באלול תשס"ט - 09/09/2009 09:56
אבל כבד בבורו-פארק עקב פטירתו של האברך ר' אהרן (ארי) שפיץ ז"ל, מחשובי עסקני חסידות סקולען וממקורבי ונאמני ביתו של האדמו"ר מסקולען שליט"א, בעל חסד עצום שעזר לכל יהודי ונצרך בכל כוחו ומאודו.
 
כבעל עסק ניהל את חנות הספרים ויודייקה "ארי'ס" בבורו פארק, אשר במסגרתה הרבה לעשות מעשי חסד, ואף נידב ספרים למוסדות תורניים, ותלמידי חכמים נצרכים.
 
בשנים האחרונות חלה במחלה קשה, אך בחודשים האחרונים מצבו התדרדר מאד. רבו האדמו"ר מסקולען הזכיר אותו לא מעט פעמים בעיתים המסוגלים לישועה, אולם אתמול בערב שבק חיים לכל חי לדאבון לב כל מכיריו, כשהוא רק בן 43. השאיר אחריו אלמנה וכמה יתומים, כאשר הוא עוד זכה להוביל אחד מהם לחופה.
 
הלוייתו תצא היום בבוקר בשעה 10 עפ"י שעון ניו-יורק, מבית המדרש סקולען בבורו-פארק.
 
שנשמע ונתבשר בשורות טובות.