יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

האדמו"ר ממונקאטש שליט"א ביקר במעונו של האדמו"ר מזוויעהל שליט"א ביוניון סיטי

לקראת השנה החדשה הגיע האדמו"ר ממונקאטש למעונו של האדמו"ר מזוייעהל ביוניאן סיטי

יוחנן וייסברג י"ט באלול תשס"ט - 08/09/2009 12:44

במעונו של כ"ק האדמו"ר מזוויעל שליט"א ביוניאן סיטי הגיע אמש מבורו-פארק כ"ק האדמו"ר ממונקאטש שליט"א לקראת השנה החדשה, לברך ולהתברך בשנה טובה.

האדמו"ר מזוויעל קבל את האדמו"ר ממונקטאש בחביבות רבה ושעה ארוכה דברו ביניהם בדברי תורה, כן שוחחו על מנהגי בית מונקאטש בימים הנוראים.

בסיום הביקור ליווה האדמו"ר מזוועיהל שליט"א את האדמו"ר ממונקאטש שליט"א עד לרכבו ונפרדו לחיים טובים ולשלום, תוך שמאחלים זה לזה להכתב בספרן של צדיקים, ושיזכו עוד רבות בשנים להשפיע שפע רב לעם ישראל.

JDN
האדמו"רים בסוד שיח[צלם]
JDN
בלחיים [צלם]