יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הופיע ויו"ל מחדש ספה"ק "פאר ישראל"

אחרי שלושים שנה הופיע מחדש הספר 'פאר ישראל' - אמרי קודש מהרה"ק ר' ישראל שלום יוסף מבוהוש זי"ע

יוחנן וייסברג י"ח באלול תשס"ט - 07/09/2009 11:36
שוחרי התורה והחסידות מקבלים בימים אלה בשמחה של מצוה את הבשורה המשמחת על הדפסת והצאתו מחדש של הספה"ק 'פאר ישראל' ובו אמרי קודש מהרה"ק ישראל שלום יוסף זי"ע מבוהוש נכד הרה"ק קדוש ישראל מרוז'ין זי"ע.

הספר אינו בנמצא ולא ניתן להשיגו זה שלושים שנה, ורבים מבקשים להשיגו. כאמור, בימים אלה יוצא הספר לחנויות אחרי שהודפת מחדש ברוב פאר והדר, בתוספת כת"י חדשים הערות ומפתחות.

דבר גדול עשו המו"ל שבטרחתם הרבה ערכו מחדש תורה מפוארה בכלי מפואר ביותר כלול בהדרו לשם ולתפארת, והוסיפו כת"י חדשים מחסידי קמאי, וביניהם יצוין כתבי האדמו"ר מסקולען זי"ע שהיה מהמסתופפים בצל קדשו.