יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

ביקורים מיוחדים אצל כ"ק אדמו"ר מסאדיגורה שליט"א

הגרמי"ל לנדא שליט"א בביקור במעון הנופש של האדמו"ר מסאדיגורה.

יוחנן וייסברג י"ג באלול תשס"ט - 02/09/2009 11:34

בימים אלה מתארח כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה בבית חתנו, הרב פנחס שפירא שליט"א, בתל אביב. שם שוהה האדמו"ר שליט"א למנוחה עד לפרוס הימים הנוראים.

על אף שהאדמו"ר שליט"א ממעט להיענות לביקורים, ביקרו הגאון רבי משה יהודה לייב לנדא שליט"א, רבה של בני ברק, שהגיע במיוחד על מנת להזמין את כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א לשמחת הנישואין של בן זקוניו, שתתקיים בעז"ה השבוע ביום ה' בבני ברק.

שעה ארוכה שהה רבה של בני ברק במחיצת כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה, במהלכה שוחחו על ענייני השעה, ובסיומה מסר הגרי"ל הזמנה לידי כ"ק האדמו"ר שליט"א, בציינו כי ישמח ביותר אם ישתתף האדמו"ר בחופה השבוע.

האדמו"ר שליט"א ורבה של בני ברק שתו 'לחיים' ולאחר מכן נפרדו כשכ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א מאציל מברכתו שהזיווג יעלה יפה, וציין  כי שמחה של רב העיר משפיעה שפע על כל בני העיר וברכו ש'נזכה לבשורות טובות ומשמחות'.'

כן, הגיע לבקר את האדמו"ר שליט"א, הרב יחזקאל בינג שליט"א, ראש כולל לקבלה בבני ברק, שבשנות נעוריו למד והתחנך אצל כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א. הרב יחזקאל בינג הגיע להאדמו"ר שליט"א למסור לו את הכרכים החדשים של ספר 'נקודת הכסף' שהוציא לאור.


האדמו"ר שליט"א עיין בספר והוסיף את הערותיו וכן בירך את ראש הכולל שיזכה לעוד שנים רבות להשפיע שפע רב לקהל מרעיתו.

רבה של בני ברק הגרמי"ל לנדא שליט"א מוסר את ההזמנה לכ"ק האדמו"ר שליט"א
האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א מעיין בהזמנה
בפלפולי אורייתא
באמירת לחיים
הרב רבי יחזקאל בינג אצל האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א
האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א מעיין בספרים