יום רביעי י"ד בחשון תשפ"ב 20/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

קו טלפון חדש: שיעורי תורה באידיש

קו טלפון תורני חדש: חסידי "תולדות אהרן" יוכלו להאזין לשיעורי תורה באידיש

יוחנן וייסברג י' באלול תשס"ט - 30/08/2009 09:03
חדש בחצר "תולדות אהרן": קו טלפון חדש לשמיעת שיעורי תורה בכל שעות היממה. מסתבר, שאפילו בחצר הקודש "תולדות אהרן" יודעים לעתים להשתמש עם הקידמה צעד אחד קדימה ולנצל את הטכנולוגיות הקיימות להקמת מרכזי תורה וחסד.

השבוע התבשרו קהל חסידי תולדות אהרן על הקמת קו הטלפון החדש, שיספק שיעורי תורה במגוון מקצועות, שיעורי חסידות ומוסר מפי מגידי השיעורים החשובים המקובלים על החסידות, שיעורי הלכה, שיעורים במסלולי הלימוד שנוסדו ע"י האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א ועוד.

כן יוכלו להאזין בקו לשיחות קודש מכ"ק האדמו"ר זי"ע ולהבלחט"א מכ"ק האדמו"ר שליט"א בענייני דיומא, ובעניינים שונים.

את הקמת הקו יזמו מנהלי ועד 'מפעל התורה' שע"י מוסדות 'תולדות אהרן', וכדי להרבות פעלים לתורה החליטו לעשות את הקו במסלול תקשורת מיוחדת שבקוי הפנים בתולדות אהרן החיוג לקו תהיה ללא עלות.

אחד מראשי 'מפעל התורה' הגדול מספר, כי הקמת הקו עומדת בשלבים האחרונים של איסוף וסידור החומרים, ובתוכניתם להשיק את הקו ביום כ"ה אלול הבעל"ט, במלאות 8 שנים להקמת המפעל הקדוש.

כן יצאו כעת האחראים על הקמת קו בבקשה לקהל חסידי תולדות אהרן לפתוח את אוצרותיהם ולמצוא את השיעורים ששמורים אצלהם להאנות בהם בני אדם, ולזכות בזיכוי הרבים.