יום שלישי כ' בחשון תשפ"ב 26/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הצלם ר' הרשל רובינשטיין מגיע לארץ אחרי 40 שנה של היעדרות

לארץ ישראל הגיע הצלם החרדי המפורסם, ר' הרשל רובינשטיין, המשמש כרב בית-כנסת בארה"ב

יוסף פפר, ניו-יורק ח' באלול תשס"ט - 28/08/2009 01:13
הצלם החרדי המפורסם מארה"ב, ר' הרשל רובינשטיין, מגיע לארץ ישראל כדי לקבל את ברכתם של גדולי ישראל שליט"א.
 
ר' הרשל רובינשטיין הוא היום הצלם הנודע והמוכר ביותר בציבור החרדי בארה"ב ובעולם החרדי כולו, כאשר הצילומים שלו מופיעים בכל העיתונים והמגזינים החרדיים. אתר "אתרוג" זכה לפרסם את תמונות רבות שצילם באירועים תורנים שונים, בבחינת "והיו עיניך רואות את מוריך".
 
רבים לא יודעים, כי מלבד עיסוקו בצילום לצורך פרנסתו, צילומים העוסקים בעיקר באירועים בהשתתפות גדולי וצדיקי הדור, ר' הרשל רובינשטיין הוא גם עסקן חשוב הפועל רבות לסייע ליהודים נצרכים וכן בקירוב יהודים לאביהם שבשמים, כגון צילומים בחתונות של משפחות נצרכות, חינם אין כסף, או בשנים בהן ניהל את חברת "השומרים" בבואו-פארק, ומעל לכל, ר' הרשל רובינשטיין משמש כרב בית המדרש "קהל דרך אמונה" בשכונת ארבני בעיר רוקוויי, בית-מדרש שהוקם לפני למעלה ממאה שנה, כאשר מדי שבת בשבתו הוא מגיע לשם ומחזק את היהודים המקומיים.
 
אמש (ה') נחת ר' הערשל רובינשטיין בארץ, לאחר כארבעים שנה שלא הגיע לארץ ישראל. הוא צפוי לערוך ביקורים בבתיהם של גדולי ישראל ולקבל את ברכתם על פעילויותיו הרבות בארה"ב. בנוסף, ייסע להתפלל במקומות הקדושים.
 
צוות מערכת "אתרוג" מקדמים בברכה את ר' הרשל רובינשטיין לרגל הגעתו לארץ ישראל ומביעים את תודתנו על עמידתו לימין המערכת בכל עת. יהא בואו לברכה.
 1. 1. נו מחכים
  שרולי 30/08/2009 11:59
  נו הרשי בא נראה אותך מצלם את האדמורי"ם הגדולים כאן בארץ, מחכים לתמנות שלך...