יום רביעי ט' בכסלו תשפ"א 25/11/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

"חומש השקעות": גובשה תוכנית הבראה

ר' אשר שפרנוביץ, הבעלים של "חומש": "בעז"ה, אשיב ללקוחות את הכספים בפריסה סבירה"

שמואל ברזל כ"ט בתמוז תשס"ט - 21/07/2009 09:03
"חברת 'חומש' גיבשה תוכנית הבראה בסיוע משרד עורכי הדין ברם-דחוח ושות'. על-פי התוכנית תמשיך החברה בפעילות סולידית ומפוקחת אשר תאפשר לה, בעז"ה, להשיב ללקוחות את כספם". כך נמסר מחברת "חומש".
 
משרד עורכי הדין 'ברם-דחוח' ושות' הינו מהמשרדים המובילים בישראל בתחום שוק ההון, הבקיא בייצוג בתי השקעות מהגדולים בישראל ובלווי תוכניות הבראה בהיקפים גדולים. עו"ד אסף ברם: "חברת 'חומש' החלה ביישום תוכנית הבראה והיא ממשיכה בפעילותה בלווי צמוד של משרדנו". במהלך הימים האחרונים, נפגש הבעלים, ר' אשר שפרנוביץ, עם לקוחות רבים, אשר נתנו הסכמתם העקרונית למתווה ההבראה שהוצג להם על-ידי החברה, וחלקם אף הביעו נכונות להזרים לחברה כספים נוספים.
 
בהודעה שפרסמה, קוראת החברה לציבור לקוחותיה להגיע למשרדיה בבני-ברק כדי לשמוע על התוכנית שתביא להשבת כספם. בעל החברה, ר' אשר (אושי) שפרנוביץ אמר, כי "החברה הוסיפה ליווי חיצוני של משרד עו"ד המתמחה בתחום והיא תפעל בצורה מושכלת בכדי להשיב את הכספים, בפריסה סבירה".
 
שפרנוביץ הוסיף: "אני כואב, יחד עם המשקיעים את המצב ועושה כל אשר לאל ידי כדי להשיב להם את כספם כפי שהובטח להם בע"פ ובכתב". עוד הוסיף, כי הוא מעודד מאוד מכך שמרבית הלקוחות עימם נפגש עד כה, הביעו את אמונם בחברה ובו אישית.
 
שפרנוביץ גם דחה בתוקף את הפרסומים ולפיהם מדובר בסכומים אדירים. "מדובר אמנם בסכומים נכבדים, אך בוודאי ובוודאי לא בסכומי העתק שפורסמו בכלי התקשורת", אמר הבעלים של חברת "חומש השקעות", אודות השמועות שנפוצו בשבועיים האחרונים, ואשר מערכת "אתרוג" בחרה שלא לפרסמן.
 1. 2. כל הכבוד
  קבל עם 21/07/2009 10:01
  להישאר רלוונטיים ומעודכנים ולא להגירר לרכילויות חסרות בסיס!
 2. 1. התייחסות אתרוג לפרשה
  אחד מן העם 21/07/2009 09:16
  לדעתי אתם יצאתם גדולים מאי הסיקור המשפיל של הפרשייה הזו, כל הכבוד.