יום רביעי כ' באב תשפ"ב 17/08/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

הגרמני הגיע לראות איך מצילים יהודים

שגריר גרמניה בישראל הגיע למשרדי איחוד הצלה ולמד שם על הפעילות הנפלאה להצלת חיי אדם. גם ד"ר הרלד קינדרמן, שגריר גרמניה בישראל: "דוגמא נפלאה לסובלנות ואנושיות"

ישראל אייזן, י"ד באלול תש"ע - 24/08/2010 12:37
באחרונה הגיע ד"ר הרלד קינדרמן, שגריר גרמניה בישראל וצוות לשכתו, לביקור במשרדי ארגון 'איחוד הצלה' בירושלים, במהלך הביקור סקרו ראשי הארגון בפני השגריר וצוות לשכתו את פעילות הארגון המונה כיום 1,500 מתנדבים מכל רחבי הארץ.

השגריר ולשכתו ביקרו במוקד הארצי של "איחוד הצלה", שם עמדו מקרוב על אופי פעילות המתנדבים ברחבי הארץ, על יציאתם לטיפול בחולים ובפצועים ועל אופי הבקרה הנעשית ע"י המוקד, הפועל להכוונת הכוננים לקריאות החירום ולתיאום אל מול גורמי הביטחון וההצלה השונים. השגריר ולשכתו , התרשמו מההיערכות המקצועית של הארגון, ומפעילותו החשובה והנרחבת בכל רחבי הארץ.

יו"ר 'איחוד הצלה' הרב זאב קשש, פירט על ההתפתחות הנרחבת בה נמצא "איחוד הצלה" הכוללת מאות מתנדבים מכל רחבי הארץ, "בע"ה נגדיל את מעגל מצילי החיים, הן בכוח אדם איכותי והן בהוספת אופנועים וברכישת ציוד רפואי חדיש ועריכת פרויקטים רבים למען הקהילה".

השגריר ד"ר הרלד קינדרמן אמר כי" הינו מתפעל מהרמה הגבוהה של מקצועניות ונכונות לעזרה, שחוצות כל גבול פוליטי וחברתי, ואין ספק כי הארגון דוגמה נפלאה לסובלנות ואנושיות. 1500 מתנדבים שחוצים את כל הגבולות האיתנים,התרבותיים למען הצלת חיים. עוד ציין השגריר כי הוא ולשכתו התרשמו משיתוף הפעולה המצוין בין המתנדבים היהודים ושאינם יהודים".

  []

יהודה עוז - חדשות 24
  []