שבת ט' בכסלו תשפ"ג 03/12/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

חדש: אתר שיספק מידע על כל חברות התחבורה

במסגרת פרוייקט חדש שמחל לפעול יעלה אתר מקוון שיספק מידע בזמן אמת על כל קווי התחבורה הציבורית בישראל. משרד התחבורה: כך נגרום לציבור להעדיף את התחבורה הציבורית על הפרטית תמיד

איתן פריד, י"ב באלול תש"ע - 22/08/2010 17:55
לראשונה בישראל. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים מעלה לאוויר אתר מקוון חדש המרכז מידע על כל קווי התחבורה הציבורית בארץ. כך הודיע שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.

פורטל קווי התחבורה בישראל המופיע בכתובת BUS.GOV.IL  הוא חלק ממרכז מידע ארצי המציע לנוסעים מידע מפורט על כלל קווי השירות בתחבורה הציבורית וברכבת ישראל. מידע זה כולל בין השאר את מסלולי הנסיעה, מיקום התחנות, לוחות זמנים של הנסיעות ושינויים שבוצעו במסלולי ההסעה.

כמו כן ניתן לחשב את מסלול ההגעה המהיר ביותר בין נקודות מוצא ליעד לרבות שילוב נסיעה עם הרכבת. המידע יכלול בין היתר את קווי השירות הנדרשים אל נקודת היעד, מועדי הנסיעה, מספר האוטובוסים הנדרשים ליעד, תחנות "החלפה", פרוט משך זמן הנסיעה, מחיר הנסיעה ושם מפעיל השירות.

האתר החדש יכלול את כל מפעילי התחבורה הציבורית בישראל: אגד, אגד תעבורה, אפיקים, ג.ב. טורס, גלים, דן, מטרודן, מטרופלין, נתיב אקספרס, סופרבוס, עלית, קווים, קונקס, שירותי אוטובוסים מאוחדים ורכבת ישראל.

האתר כולל גם משוב המאפשר לפנות בשאלות ובהצעות למשרד התחבורה או לכל אחד ממפעילי התחבורה הציבורית וכן לדרג את חוות דעתם ושביעות רצונם מהשירות החדש.