יום רביעי כ' באב תשפ"ב 17/08/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נתניהו: לא נדון על גבולות לפני בטחון

בסביבת נתניהו מדווחים כי ראש הממשלה יתנה את הדיבורים על גבולות ועל וויתור על שטחים לטובת הפלסטינים, בדיון מקדים אודות סידורי הביטחון שיבטיחו שקט לאזרחי ישראל. נתניהו: "הבטחה שלא יהיו טילים על תל אביב היא הבסיס להסכם מהיר וכולל"

איתן פריד, י"ב באלול תש"ע - 22/08/2010 09:48
דן על תל אביב לפני ירושלים: לקראת פתיחת חידושו של המשעא ומתן המדיני בין ישראל לפלסטינים בתיווך האמריקני, אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו בשיחות פנימיות, כי לא יסכים לדון בגבולות ובוויתור על שטחים, כל עוד לא יוסדר העניין בטחוני.

לדברי נתניהו, רק לאחר שיושגו הסדרים בטחוניים ברי קיימא, שיבטיחו שטילים לא ינחתו על תל אביב, הוא ייתפנה לדון בשאלת הגבולות. לדבריו, לאחר שיושגו הסדרי הביטחון מול הפלסטינים והחמאס, קל יהיה להגיע להסכם מהיר וכולל.

שיחות הקרבה אמורות להיפתח בעוד כעשרה ימים (ה-2 בספטמבר) בפסגה שאליה זומנו נתניהו ועמיתו הפלסטיני אבו-מאזן, ראש הרשות. השניים נקראו להיפגש על ידי שרת החוץ האמריקנית הילארי קלנטון, והמהלך יובל על ידי השליח האמריקני המיוחד למזרח התיכון, ג'ורג' מיטשל. ברשות הפלסטינית הקדימו ואמרו, כי אינם תולים תקוות במשא ומתן, שנכפה עליהם על ידי וושינגטון. נתניהו, כאמור, מתעתד להגיע עם תנאים מקדימים למו"מ, למרות ההכרזה האמריקנית, לפיה המו"מ ייפתח באופן ישיר וללא כל תנאים מקדימים.
 1. 1. הבנתם? העיקר תל אביב! יצא המרצע מן השק
  יוסף 22/08/2010 10:08
  לא באר שבע
  לא פתח תקוה
  לא חיפה
  לא קרית שמונה
  לא שדרות

  מכירים את שהיר: "תל אביב תל אביב...."