יום חמישי ה' בטבת תשפ"ב 09/12/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

ישראל: התקרית באשמת לבנון

משרד החוץ הודיע, כי יגיש תלונה לאו"ם על תקרית האש לעבר צה"ל בגבול לבנון, שגבתה בתגובה את חייהם של 3 חייליםפ לבנוניים ואיש תקשורת. לבנון: "ישראל הפרה את החלטת 1701 ונילחם בכל מחיר"

איתן פריד, כ"ג באב תש"ע - 03/08/2010 14:49

"ישראל רואה בירי על כוח צה"ל, שפעל בשעות האחרונות באזור הגבול בתיאום עם יוניפי"ל, הפרה בוטה של החלטת מועצת הבטחון 1701", כך נמסר בהודעה שהפיץ משרד החוץ בעקבות תקרית חילופי האש שנפתחה הבוקר בגבול הצפוני של ישראל עם לבנון. בתקרית נהרגו שלושה חיילים לבנוניים ועיתונאי אחד.

נציגות ישראל באו"ם עומדת להגיש תלונה בנושא למזכ"ל האו"ם ולמועצת הבטחון, בד בבד, קוראים מנהיגי לבנון לאו"ם להכריח את ישראל להירגע מתוקפנותה ומאשימים את צה"ל כביכול הוא שעורר את המהומה הבוקר.

"ההפרה האחרונה מצטרפת לשורה ארוכה של הפרות של החלטה 1701, ובראשן ההתחמשות המאסיבית של חזבאללה, כולל בדרום לבנון", מסר דובר משרד החוץ, "ישראל רואה בממשלת לבנון אחראית לאירוע החמור, ומזהירה מפני ההשלכות במידה והפרות אלה תימשכנה".