יום חמישי ה' בטבת תשפ"ב 09/12/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

אזהרת מסע לישראלים בחו"ל

המטה ללוחמה בטרור מתריע מפני אפשרות של פיגועי נקם נגד ישראלים בחו"ל. המטה ממליץ לישראלים לחדד עירנות ולהימנע מהרפתקאות בלתי צפויות

יוסי בלוך, כ"ו בתמוז תש"ע - 08/07/2010 19:25
נוסעים לחו"ל? זהירות. המטה ללוחמה בטרור פרסם הערב (ה') אזהרה לישראלים היוצאים לחו"ל מפני ניסיונות נקמה של ארגון החיזבאללה על חיסולו של עימאד מורנייה ושל איראן על רקע חיסולו של מדען איראני בכיר לפני מספר חודשים – מעשים המיוחסים לישראל. הישראלים בחו"ל נקראים לחדד את עירנותם ולהימנע מלהיכנס להרפתקאות בלתי צפויות.

בהודעת המטה נאמר: "על פי מידע שבידינו ממשיכים להתקיים איומי נקם נגד ישראלים בחו"ל, בדגש על אנשי עסקים, בכירי המערכת הממלכתית לשעבר, בפיגועי הרג או בחטיפה".
בעקבות ההתרעות ממליצם במטה להימנע משהייה במדינות שיש לגביהן אזהרת מסע, לדחות הצעות מפתות ובלתי צפויות בתחום העסקי ולפגישות שלא תוכננו מראש, בפרט במקומות חשוכים ונידחים. המטה ממליץ להימנע מלהכניס לחדר במלון אדם חשוד או שנוכחותו אינה צפויה מראש.

המטה ממליץ בנוסף, לישראלים השוהים בחו"ל לפרקי זמן ארוכים לשנות את שגרת פעילותם ולהחליף את בתי המלון ומקומות העיסוק שהם מסתובבים בהם בשגרת פעילותם.

מאז שחוסל מורנייה בדמשק, עושה החיזבאללה מאמצים כבירים להוציא אל הפועל פיגוע נקמה "איכותי" כנגד יעדים ישראלים, עד עתה בס"ד לא יצאו אל הפועל מזימותיו, חלקן עקב סיכול מוצלח של כוחות הביטחון וחלקן בעקבות קשיים טכניים של החיזבאללה.