יום שני כ"ב בשבט תשפ"ב 24/01/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נעצד נגד בצה"ל בחשד למסירת מידע לחיזבאללה

המשטרה הצבאית ומשטרת ישראל עצרו נגד בצה"ל העובד בתפקיד לוגיסטי בבסיס בצפון, בחשד להעברת מידע חיוני לחיזבאללה בתמורה לסמים שסחר בהם. חמישה אזרחים תושבי כפרים בצפון נעצרו גם הם בפרשה החמורה. בכיר במצ"ח: "החשוד ידע שהמידע ישמש את החיזבאללה"

יוסי בלוך, י"ח בתמוז תש"ע - 30/06/2010 19:27
גיס חמישי. נגד בצה"ל המשרת בקבע נעצר בחשד לביצוע עבירות שעניינן בגידה והעברת מידע לאויב, כך הותר בצהרים (ד') לפרסום. החשוד שישמש כנגד בתפקיד במערך לוגיסטי באחד מבסיסי צה"ל באזור, חשוד כי נטל חלק בפעילות של קבוצת עבריינים שהבריחה סמים מלבנון והעבירה בתמורה לגורם מהחיזבאללה מידע רגיש על סידורי ביטחון של מקומות אסטרטגיים.

לפני מספר שבועות נעצר החשוד בפעולה משותפת למשטרה הצבאית ולמרחב גליל במשטרת ישראל. היום הובא החשוד להארכת מעצרו בבית הדין הצבאי בחיפה. במקביל הובאו חמישה חשודים נוספים לבית משפט השלום בעכו, שם הוארך מעצרם. החמישה, תושבי הכפרים מכר וראמה בגליל, היו מעורבים בסחר בסמים עם הצד הלבנוני. שני חשודים בפרשיה טרם נעצרו.

בכיר במצ"ח סיפר בתקשורת לאחר מעצר הנגד, כי החשוד "היה מודע לכך שהמידע שהוא מעביר ישמש את החיזבאללה ויפגע בביטחון המדינה".

פרקליטיהם של הנאשמים בפרשיה טענו כי מרשיהם מכחישים את המיוחס להם. "החשדות הם ניפוח של תיק ללא כל פרופורציה", אמרו הפרקליטים.