יום חמישי ד' בתשרי תשפ"ג 29/09/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

השייטת חיסלה ארבעה מחבלים

חולייה של ארבעה מחבלים צוללנים שניסתה לבצע פיגוע בישראל בנסיון לחדור דרך הים, זוהתה בעקבות מידע מודיעיני וחוסלה במקום. מאוחר יותר תקף צה"ל חוליית משגרי קסאמים בגדה. ארגון הטרור: " זו היתה צלילת אימונים תמימה"

איתן פריד, כ"ה בסיון תש"ע - 07/06/2010 08:50

בחסדי שמים נמנע פיגוע ימי: צה"ל חיסל הבוקר (ב') חוליית מחבלים שניסתה לחדור לישראל דרך הים, זאת בעקבות אי הצלחה לחדור לישראל דרך היבשה. כוח של צה"ל היה מוכן עם מידע מודיעיני מקדים, ירה לעבר החולייה וחיסל אותה. ארבעת המחבלים מארגון 'גדודי חללי אל-אקצה' נהרגו במקום, והפלסטינים מדווחים על נעדר חמישי נוסף.

מדובר צה"ל נמסר, כי בשעות הבוקר המוקדמות זיהה כוח של חיל הים חוליית מחבלים, באזור נחל עזה, בדרכה לביצוע פיגוע. הכוח ירה לעבר החולייה ופגע במחבלים שהיו מצויידים בחליפות צלילה.

דובר מטעם ארגון הטרור, אבו אל וליד ג'עברי, מסר כי החולייה לא תכננה לבצע פיגוע, וכי הלוחמים היו בעיצומה של צלילת אימונים כשאש צה"ל הפתיע אותם. הפלסטינים טוענים כי הירי של צה"ל לעבר המחבלים סיכן אוכלוסייה אזרחית שהיתה בסמוך אליהם.

מאוחר יותר ירה צה"לך גם לעבר חולייה בת שני מחבלים שניסתה לשגר טילים לעבר ישראל. הפלסטינים דיווחו על פצוע אחד קל.

 1. 1. רואים מפה, שאין מנוס מלכבוש את עזה(ומלקחת להם את הנשק שניתן בטעות בהסכמי אוסלו)!
  אברהם 07/06/2010 12:14
  רק כבישה תמגר אחת ולתמיד את נסיונות פגיעה בנפשות יהודיות(ותמגר את התעמולה העזתית הארורה).