יום שלישי ד' בתשרי תשפ"א 22/09/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

מוזס למד לבצע החייאה

חה"כ ר' מנחם אליעזר מוזס ביקר במשרדי 'איחוד הצלה' בירושלים, שם עמד מקרוב על הפעילות מצילת החיים "הפעילות הערכית והמקצועית של ארגון 'איחוד הצלה' ראויה לכל שבח ותהילה" הבטיח: נעמוד לימין הארגון

ישראל אייזן, י"ח בסיון תש"ע - 31/05/2010 15:51

ח"כ הרב מוזס ביקר במוקד הארצי של "איחוד הצלה", שם עמד מקרוב על אופי פעילות המתנדבים ברחבי הארץ, ולמד על דרך יציאתם לטיפול בחולים ובפצועים ועל שיטת הבקרה הנעשית ע"י המוקד הפועל להכוונת הכוננים לקריאות החירום ולתיאום אל מול גורמי הביטחון וההצלה השונים. 

ח"כ מוזס, התרשם מההיערכות המקצועית של הארגון, ההקפדה על כללים נאותים לפעילות מקצועית בכל הפרמטרים, הן בהכשרת המתנדבים ובהקפדה על שימוש בציוד איכותי תיקני, והן בעמידה בכל דרישות והנהלים המתחייבים בחוק.

יו"ר 'איחוד הצלה' הרב זאב קשש, פירט על ההתפתחות הנרחבת בה נמצא "איחוד הצלה" הכוללת מאות מתנדבים מכל רחבי הארץ, "בע"ה נגדיל את מעגל מצילי החיים, הן בכוח אדם איכותי והן בהוספת אופנועים וברכישת ציוד רפואי חדיש ועריכת פרויקטים רבים למען הקהילה".
 
בסיום הביקור אמר ח"כ הרב מוזס, לראשי "איחוד הצלה" כי יסייע ויעמוד לימינם של כל מתנדבי החירום וההצלה בארץ,  העושים מלאכת קודש להצלת חיי אדם, במסירות ובמקצועיות.

מוזס ב'הצלה' [צלם]

 [צלם]

 [צלם]

 [צלם]