יום שישי י"ב בחשון תשפ"א 30/10/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

התאונה: נהג האוטובוס ייחקר

נהג האוטובוס, בן 24, מאושפז תחת אבטחה כבדה בבית החולים בנהריה. היום יוחלט, על פי מצבו הרפואי, האם ניתן לחקור אותו. המשטרה תבקש הבוקר להאריך את מעצרו. כמו כן, נבדק חלקו של נהג המשאית בתאונה

ראובן שטיין, א' בסיון תש"ע - 14/05/2010 11:42
צוות החקירה המיוחד של המחוז הצפוני גבה אמש (ה') בשעות הערב עדות ראשונה מנהג המשאית שתיאר את שראה דקות לפני התאונה הקטלנית בצפון.

הנהג, גבר בן 24, סיפר כי עצר לצד הדרך בשוליים הימניים לאחר ששפשף רכב פרטי, וכשהביט במראה הבחין באוטובוס המתקרב לעברו ומתנגש בו.

בידי צוות החוקרים, שני מכשירי הטכוגרף של המשאית ושל האוטובוס, והם יועברו לפענוח לידי אנשי משטרה.

היום יוחלט על פי מצבו הרפואי של נהג האוטובוס בן 24 מסג'ור אם ניתן לחקור אותו.

כפי שדווח ב'טוג', בתאונת האוטובוס והמשאית שארעה אתמול נהרגו חמישה בני אדם. שני הרוגים חרדים בתוכם: זוהר זהבי יצחק, בן 56 מחיפה ואשר נידם בן 62 מצפת.

נהג האוטובוס, בן 24, מאושפז תחת אבטחה כבדה בבית החולים בנהריה.

המשטרה תבקש הבוקר להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בעכו. בקרב חוקרי מרחב הגליל מתחזקת ההערכה כי הוא האחראי לתאונה, אך נבדק גם חלקו של נהג המשאית בתאונה.