יום רביעי י' בתשרי תשפ"ג 05/10/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

קטיושה נחתה במפרץ אילת

שתי קטיושות נורו הבוקר מדרום סיני לעבר אילת, לא היו נפגעים. קטיושה נוספת נחתה בשטח ירדני. זהות היורים אינה ידועה, ישראל וירדן משתפות פעולה בחקירת האירוע. צה"ל: איננו מעודכנים בתקרית

אהרון שיין, ח' באייר תש"ע - 22/04/2010 11:56

מדרום תיפתח? שתי קטיושות נורו הבוקר לעבר אילת, אחת נחתה במפרץ, והשניה בעיר הירדנית עקבה. בשתי הנפילות לא היו נפגעים. ישראל וירדן חוקרות במשותף.

בסמוך לשעה 5:00 בבוקר (ה') נשמעו פיצוצים עזים באזור מלון הנסיכה ליד מסוף טאבה בגבול הדרומי עם מצרים. חקירת כוחות הביטחון הישראלים בשיתוף עם גורמי הביטחון הירדנים גילתה כי שתי רקטות נורו משטח ירדן אל עבר אילת. המסוף נסגר מיידית, אך נפתח לאחר שעה קלה, עוד לפני שהתברר מקור הפיצוצים.

בשלב זה, עדיין לא ברור מיהו הגוף העומד מאחורי הירי, כשהחשדות אינם מובילים אל חמאס, בשל אי הסבירות לסכנת התלקחות דפלומטית של ארגון הטרור עם מצרים במצב הנוכחי. ככל הנראה, מדובר בארגוני טרור מבית 'אל קאעידה'.

לעת עתה, מסר דובר צה"ל בתגובה לאירוע כי עדיין אין בידיו כל פרטים אודות הנפילה בשטח ישראל.

לפני כשבוע, פירסם המטה ללוחמה בטרור אזהרת מסע שקראה לישראלים לצאת באופן מיידי מסיני. עכשיו הגיע ה'בום' הנלווה? ייתכן, אך ייתכן כי מדובר בתקרית ממניעים שונים.